Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Archiv

Podzimní novinky Skylinku

Travel Channel HD V pondělí 15. listopadu bylo zahájeno vysílání nového kanálu Travel Channel HD, který bude divákům 24 hodin denně po 7 dnů v týdnu přinášet oblíbené cestopisn...


Travel Channel HD
V pondělí 15. listopadu bylo zahájeno vysílání nového kanálu Travel Channel HD, který bude divákům 24 hodin denně po 7 dnů v týdnu přinášet oblíbené cestopisné dokumenty. Z pohodlí domova s nimi v nativním HD rozlišení procestujete fascinující místa nejrůznějších koutů světa, která necharakterizuje jen odlišná kultura či zvyklosti, ale také exotické kulinářské umění.
Až do konce listopadu nebude vysílání programu kódováno, takže si ho i bez zákaznických karet mohou vyzkoušet všichni majitelé satelitních receiverů, jejichž anténa směřuje na orbitální pozici Astra 23,5° východně. Od 1. prosince letošního roku pak bude Travel Channel HD v rámci programových balíčků HD PLUS, MULTI HD nebo KOMPLET dostupný výhradně uživatelům distribuční satelitní platformy Skylink. Skylink se zároveň stal vůbec první platformou, která tento HD kanál zařadila do své nabídky.
Stanice začala vysílat v anglickém jazyce, postupně by však mělo dojít ke zpřístupnění kompletní české lokalizace a dalších jazykových mutací. Listovat elektronickým programovým průvodcem v češtině mohou diváci od počátku pravidelného vysílání.
Mezi podzimní programové taháky patří seriál „Modrý kontinent“, v němž se s Camillou Andersen vydáte vstříc Tichému oceánu – obrovské vodní mase, která svou rozlohou zastiňuje všechny kontinenty planety Země dohromady. S Henry Colem se pak v „Báječných vyjížďkách na motocyklu“ vrátíte na legendární americkou dálnici Route 66 a v sérii dokumentů nazvané „Co musíte vidět“ objevíte známé i neznámé části Turecka, Nového Skotska nebo Litvy.
Eurosport 2

Travel Channel HD není jediným kanálem, který zařadila v listopadu do své nabídky česko-slovenská satelitní platforma Skylink, hned začátkem měsíce si na své přišli fanoušci nelítostných sportovních klání. Programové balíčky MULTI, MULTI HD a KOMPLET byly obohaceny o druhý program sportovního kanálu Eurosport.
Rozšíření nabídky o stanici Eurosport 2 v North-East verzi, jež 24 hodin denně a s českými komentáři vysílá přímé přenosy i záznamy významných sportovních událostí z různých sportovních disciplín jako fotbal (Bundesliga), americký fotbal (NCAA), basketbal, volejbal, házená, lední hokej, zimní sporty či motorismus, s sebou navíc nepřineslo žádnou změnu v cenách volitelných balíčků programů.

Skylink VÝMĚNA

Nové služby se netýkají čistě jen programové nabídky, rozšířen byl totiž i sortiment zákaznických karet. Nově je k dispozici dekódovací karta Skylink VÝMĚNA, kterou ocení zejména noví vlastníci satelitních receiverů s dekódovacím modulem Irdeto, kteří mají k dispozici již dříve zakoupenou kartu CryptoWorks. Tu totiž v novém přijímači nelze použít.
Za doporučenou maloobchodní cenu 600 Kč si registrovaní zákazníci mohou nechat původní kartu vyměnit za novou univerzální kartu disponující technologií Irdeto/CryptoWorks ICE, jež funguje v nových dekodérech Irdeto i ve starších receiverech typu CryptoWorks. Jakmile dojde k bezplatnému zaregistrování karty VÝMĚNA, původní karta CryptoWorks se automaticky deaktivuje a všechny původní programy budou převedeny pod kartu novou. Nabídka se hodí také pro zájemce o další novou službu „Druhá karta“, neboť tu s CryptoWorks kartou není možné využívat.

Skylink NEXT

Druhé rozšíření nabízeného karetního sortimentu nese název Skylink NEXT a cílí převážně na rodiny se dvěma přijímači a televizory, na nichž chtějí jejich členové nezávisle na sobě sledovat programy z předplaceného balíčku programů platformy Skylink a vyhnout se nákladům spojeným se zakoupením druhé karty.
Kartu Skylink NEXT lze za měsíční poplatek 80 Kč nebo roční poplatek 880 Kč aktivovat v rozsahu služeb již dříve předplacené karty typu Irdeto nebo Irdeto/CryptoWorks ICE a lze ji využívat jen ve stejné domácnosti.
Službu „Druhá karta“ mohou zákazníci objednávat prostřednictvím internetu nebo v telefonickém zákaznickém centru. Do deseti pracovních dnů od objednání je jim dobírkou doručena zásilka obsahující kartu Skylink NEXT, která nadále zůstává ve vlastnictví Skylinku a uživateli je pouze zapůjčena. Pokud zákazník po uplynutí jednoho roku službu neprodlouží, dojde automaticky k deaktivaci všech programů na této kartě.

autor Redakce


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*